שיווק בוידאו

13.6.2017

שיווק בוידאו הינו שיווק באמצעות סרטון קצר הכולל את המסרים השיווקיים של החברה ומציג בצורה מתומצתת את יתרונותיה ושירותיה. תהליך זה מומלץ לבצע אצל חברת הפקה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל הפרויקט. הפרויקט זה יכלול בניה לכותבים מקצועיים, מומחים בעיצוב, אנימטורים, צלמים, שחקנים ועוד. מפיק הסרטון הוא האדם אשר מנצח על תזמורת זו והוא המחבר בין כל הגורמים המקצועיים. לרוב הוא יהיה גם זה אשר מבצע את העריכה הסופית אשר מחברת בין חלקי הפאזל ומעניקה ללקוח את המוצר המוגמר לאחר מקצה שיפורים וליטושים.

סימנים – שיווק בוידאו 

היתרון שהקיים בסרטון וידאו לעומת שווק בדרכים אחרות מוביל גופים וחברות רבות לפנות אל שירות זה ולהשתמש בו לצד כלים שיווקיים אחרים. יתרונו הוא בכך שהוידאו פונה לכל החושים של האדם בדומה לפרסומת טלוויזיה:

ישנו הפן הויזואלי והחזותי לצד הפן המוסיקלי והקריינות כאשר השילוב בין השניים עוזר להעביר את המסר. בעוד הקשבה בלבד לנאום מעייפת את המקשיב בשלב מסוים הרי שווידאו היוצר גירוי ויזואלי ונעים לעין משאיר את הצופה מעוניין. במקביל כאשר יש שימוש בקריינות נכונה וממוקדת ניתן להעביר ולהטמיע את המסר השיווקי בצורה יעילה. כאשר לצד הדברים הנ"ל מתנגן פסקול אשר יוצר רגשות מסוימים הדבר מסייע אף יותר בהצלחת הוידאו.

אלמנטים אלה לצד עריכה מקצועית, שימוש בטכניקות צילום מתקדמות, הוספת באפקטים, שימוש בשחקנים וקריינים מקצועיים, אנימטורים המייצרים הנפשות מרהיבות ושירות הפקת סרטונים בסינית הם רק חלק מן היתרונות הרבים המוצעים לכם בחברת "סימנים".

עם שיווק בוידאו בולטים מתוך ההמון

התחרות הרבה הקיימת בשוק כיום מקשה על חברות ועסקים להתבלט. כאשר מרוב עצים לא רואים יער מוטב כי תהיו העץ הבולט ביותר ואחת הדרכים לעשות זאת היא סרטון שיווק טוב, מקורי, מעניין וענייני. חברת סימנים תשמח לספק לכם את השירות המוביל בתחום הפקת סרטוני תדמית וסרטוני מוצר שיווקיים אשר יזרימו לעסק קהל לקוחות רב ויפתח בפניו אפיקים חדשים.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל