סרט תדמית

13.6.2017

בעולם התחרותי של ימינו בעלי עסקים קטנים או יזמים צריכים להשתמש בכל כלי שעומד לרשותם על מנת להצליח. סרט תדמית יכול לשמש בתור כלי שיווקי נהדר אם יודעים כיצד להשתמש בו וכיצד לכוון את המסר השיווקי הנכון. לא בכדי עסקים רבים, סטארט אפים, חברות הייטק וגופים מוסדיים משתמשים בסרטי תדמית על מנת לקדם את החזון שלהם, להציג את פרופיל החברה ולספק הסבר תמציתי באשר לשירות או המוצר החדש. הדבר יעיל במיוחד עבור פרזנטציות בהן יש צורך בסוג של אתנחתא אומנותית על מנת לתת מנוח מן השיחות הרשמיות ורגע לפני שניגשים לדבר על מספרים. 

הפקת סרט תדמית איכותי

לאחר הצגה ראשונית של הסטארט אפ או הרעיון ניתן לעבור לסרטון מונפש המלווה בקריינות מקצועית או לחילופין בשחקנים אמיתיים המציגים את יתרונות המוצר. יש לבחור בקפידה את הפרזנטורים על מנת שהם יתאימו כראוי למוצר והן על מנת למנוע אנטגוניזם מצד הצופה. בחירה נבונה תיקח בחשבון את מאפייני המוצר, את פרופיל החברה ואת קהל היעד של הסרטון.

להפקת סרט תדמית יש מספר עקרונות כמו :

  • העברת המסר בצורה פשוטה ויעילה. הסרטון צריך להיות בגובה העיניים וללא התחכמויות, כך שיהיה מובן לכל אחד מן הצופים.
  • צילום איכותי על ידי צלם מקצועי המיומן בצילום סרטי תדמית ושיווק. הצלם ידע לבחור בזוויות הצילום, בקצב הצילום הנכון ובתאורה ההולמת ביותר לסרטון
  • סאונד – בתחום הסאונד נמצאת הקריינות והפסקול המוזיקלי. בעוד הפסקול אמור לעורר רגש מסוים וליצור חיבור בין הצופה למסר הרי שהקריין תפקידו להשתלב עם הפסקול בצורה חלקה ולהעביר את המסר בנימה נעימה, משכנעת והרמונית עם פס הקול.

סימנים של הצלחה – סרט תדמית

הדרך להצלחה של הרעיון העסקי החדש שלכם עוברת בחברת סימנים המתמחה ביצירת סרטי תדמית, שיווק והדרכה בעלי אופי ייחודי ואמנותי. הודות לשנות ניסיון רבות וחוש אמנותי מפותח אנו שמחים להעניק את אחד השירותים המתקדמים והאיכותיים ביותר בתחום הפקת סרטי התדמית לחברות, עסקים ויזמים.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל