סרט תדמית בסינית

13.6.2017

זהו לא סוד כי סין היא מדינה שהאפשרויות המסחריות בה הן בלתי מוגבלות. עם שוק של 1.37 מיליארד איש, 731 מיליון משתמשי אינטרנט ודירוג במקום הראשון בתוצר מקומי גולמי לנפש הופכים את סין לכלכלה החזקה בעולם כאשר כבר בשנת 2014 היא עקפה את ארה"ב בראש הדירוג. סרטון תדמית בסינית הוא אחד האמצעים בהם יכולה להשתמש חברה על מנת להכניס את שירותיה לסין, לפתוח בה סניף חדש, למצוא שותפים עסקיים או להציג את יעדיה ומטרותיה לנוכחים בכנסים או וועדות שונות. 

סרט תדמית בסינית לחברות וארגונים 

עבור חברות יציבות כניסה לשוק הסיני היא מהלך חכם ונכון אך גם מורכב ודורש עבודת הכנה רבה. יש לתכנן את הכניסה לשוק חדש בעזרת מומחים לשוק הסיני אשר יכולים לייעץ מהם מהלכי השיווק הנכונים ביותר. כמו כן מומלץ לבצע בדיקה באשר לדרישה למוצר החדש, תחרות קיימת והתאמתו של המוצר לתרבות הצריכה המקומית. סביר להניח כי יהיה צורך למתג את המוצר מחדש על מנת להביא להצלחתו בשוק המקומי אשר התרבות בו רחוקה שנות אור מזו המוכרת לנו בעולם המערבי.

חלק מתהליך מיתוג מחדש כולל סרטון תדמית אשר יסביר במנדרינית רהוטה את מאפייני החברה ומוצריה. מכיוון שמדובר בחברה לא מוכרת בסין יש לקחת בחשבון מספר נקודות טרם הפקת הסרטון :

  • את הקופירייטינג והתסריט מומלץ לתת רק לאדם אשר דובר סינית בתור שפת אם. במידה ותבחרו לעשות כתיבת קופירייטינג בעברית ולתרגמו מילולית לסינית אתם עשויים להשמיט את המסר הנכון או לא להעביר אותו כראוי.
  • מומלץ להשתמש במנגינה המקובלת בתרבות המקומית ומשתלבת עם הסגנון המוסיקלי הפופולרי בסין.
  • במידה ובחרתם לשלב אנימציה מומלץ כי הדמויות יהיו דומות לדמויות סיניות מוכרות מאשר לדמויות מערביות.

סימנים – גם סרט תדמית בסינים

אמנם כדי להיכנס לשוק הסיני לא תצטרכו ללמוד לדבר מנדרינית או לכתוב סימניות סיניות אך בהחלט כדאי שתיעזרו בחברת "סימנים" על מנת להפיק סרטון תדמית בסינית אשר יסייע לכם בחדירה לשוק זה. על מנת לעבור בהצלחה תהליך מורכב זה מוטב להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותכם ואנו בחברת סימנים נשמח להעניק לכם כלי עוצמתי שיסייע לכם להצליח בשוק הסיני.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל