סרט מוצר

13.6.2017

סרט מוצר הוא סרט שתפקידו לקדם מוצר או שירות חדש. תפקידו של הסרט הוא ליצור עניין בקרב הצופה, לספק לו אינפורמציה ובסופו של דבר לגרום לו לרכוש את המוצר. ניתן לדמות סרט מוצר לתהליך מכירה אותו מבצע איש מכירות, רק שהפעם את התוכן מציג הקריין, את מראה המוצר מציג הסרטון ואת היתרונות והדגשים החשובים מכתיבה החברה לאדם אשר בונה את התסריט. סרט מוצר מצטרף לשורה ארוכה של כלים שיווקיים בהם ניתן להשתמש על מנת למצוא לקוחות חדשים, משקיעים בסטארט-אפ, שותפים עסקיים, או קהלי יעד בקרבם הארגון רוצה להעלות את המוניטין שלו.

יתרונותיו של סרט מוצר

שיווק בעזרת סרטון תדמית עשוי להיות חזק יותר מכל דרך אחרת בה תבחרו להציג את המוצר ולהביא לתוצאות רבות יותר מכל שיטה אחרת. הדבר נובע ממספר סיבות :

  • ניתן לכתוב תוכן ממוקד אותו יקריא הקריין. התוכן יציג בצורה חדה וברורה את יתרונות המוצר ואת המידע הרלוונטי בשלב זה ללקוח.
  • השימוש במוזיקת רקע יכול לעזור ליצור תגובה רגשית אצל הלקוח. בעת יצירת תגובה רגשית קל יותר להטמיע מסרים שיווקיים.
  • שימוש בפרזנטורים נעימים לעין או בדמות מפורסמת יכול לעזור לעורר תגובה אוהדת מצד הצופה אשר יקבל בחיוב את תוכן הסרטון.
  • מציאת סט צילומים אשר משדר את רוח החברה ומאפשר לצופה להזדהות עמה.
  • יצירת תסריט וקריאייטיב מעניין ושיווקי כאחד יגרמו לצופה להיות קשוב לכל המסרים הכלולים בסרטון .

סרט מוצר – סימנים של אנימציה

האפשרות של עריכת סרטון אנימציה היא עוד אחת מן האפשרויות המעניינות העומדות בפניכם רגע לפני שתבחרו את השירות המועדף עליכם. במקרים מסוימים עבור שירותים וגופים מסוימים סרטון האנימציה יכול לרכך את המסר, לעשות אותו למשעשע יותר ולפתוח ערוץ גישה נוח אל הלקוח בנושאים רציניים או מורכבים יותר מאשר בושם או רכב. שילוב קריינות, אפקטים, מוסיקה וכיתוב יתנו לכם את התוצר הסופי המושלם. על מנת לשמוע עוד על התהליך ולקבל את השירות המוביל בתחום פנו כעת אל חברת סימנים.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל