סרט הדרכה

13.6.2017

סרטוני הסברה והדרכה הם אחד האמצעים היעילים להעברת הוראות לצופים. עבור גופים ממשלתיים, מוסדות וגופים רשמיים חשוב לבצע הסברה נכונה באשר למאפייני המוסד, השירותים שהוא מציע וה"אני מאמין" שלו.

כאשר מדובר בגופים העוסקים בנושאי ביטחון חשוב להכין גם סרט הדרכה הכולל הסבר על פעולות שיש לבצע בעת מצב חירום, הסכנות שיש בתקופות מסוימות של השנה ואמצעי הזהירות שיש לנקוט בהם בסביבות מסוימות. הדבר נחוץ עבור משרד הביטחון, חברת חשמל, מפעלי כימיקלים, פיקוד העורף, משטרה, מכבי אש וגופים אחרים אשר אחראים על בריאות הציבור או שהשירות שלהם עשוי לסכן את התושבים.

סרט הדרכה והסברה

ישנם מספר סוגים נוספים של סרטי הדרכה והסברה המשמשים גופים וארגונים רשמיים :

  • סרטי הדרכה עבור מוצר חדש – הדבר יעיל בעיקר עבור טכנולוגיות חדשות ולא מוכרות או בעת השקת גרסאות משודרגות של מוצרים מוכרים. סרט ההדרכה מסביר על החידושים במוצר או בשירות וכיצד יש להשתמש בו.
  • סרטוני קידום של מוסדות אקדמאים והמסלולים השונים – סרטון מציג צילומים מן המוסד האקדמי, ראיונות עם סגל המרצים, סטודנטים, מידע על אפשרויות העבודה שנפתחות בתום התואר ועוד.
  • סרטוני הסברה לשיפור המוניטין – יתכן ומדובר בחברה אשר השירות שלה פגע בעבר בציבור או בסביבה וזכה על כך לתגובה שלילית או במשרד החוץ הישראלי אשר מנסה לשפר את תדמיתה של ישראל בעולם. סרטוני הסברה אלה יעזרו לראות את מושא הסרטון באור חיובי יותר.

סימנים – יוצרים הסברה נכונה

חשיבותם של סרטוני הדרכה והסברה היא גבוהה עבור מוסדות המעוניינים להסביר לציבור על שירותיהם או על כללים שיש לשמור עליהם בזמנים מסוימים. על מנת ליצור סרטון איכותי וממוקד המשרת את מטרות הארגון בצורה מושלמת פנו כעת אל חברת סימנים. נשמח להציע לכם מגוון פתרונות ודרכים יצירתיות ליצירת סרטון מעניין וייחודי אשר יחזק את מוניטין הארגון, יפתח בפניו קהלי יעד חדשים ויעביר את המסרים הדרושים בצורה מדויקת.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל