סרטי תדמית

13.6.2017

שם, מותג, תדמית ומוניטין הם מושגים המתקשרים אחד לשני וכולם מדברים בעצם על נושא אחד : כיצד הלקוח רואה בעיני רוחו את העסק, את איכות שירותיו ואת פועלו. סרטי תדמית נועדו לעזור לשפר את תדמית העסק, לחשוף בפני הצופה שירותים חדשים או להעניק הסבר על שירותים קיימים, לספר על היעדים והחזון של החברה ועוד. מובן כי לא כל המסרים הללו יכנסו לסרטון אחד כאשר לרוב ישנה הפרדה בין סרטון תדמית של חברה המספר עליה ועל האג'נדה שלה לעומת סרטון מוצר אשר מקדם מוצר או שירות ספציפי. בנוסף סרטונים יכולים להיעשות למטרת הסברה והדרכה מטעם משרדים ממשלתיים או מוסדות להשכלה גבוהה.

סרטי תדמית וסרטי מוצר 

סרטי תדמית הנם כלי חזק בו משתמשים פעמים רבות סטארט-אפים, עסקים קטנים וחברות היי טק על מנת לשווק את מוצריהם הן לקהל הרחב והן לצורך פרזנטציות של משקיעים או שותפים עסקיים פוטנציאליים. יש מספר דגשים עליהם יש לתת את הדעת טרם הכנת הסרטון :

  • זיקוק המסר – לכל סרטון יש מסר מרכזי. על מפיק הסרטון לדעת להעביר את המסר בצורה קלילה ומהנה אך גם בצורה משכנעת וחד משמעית. 
  • תסריט – סרטון טוב הוא סרטון היוצר סקרנות לאורכו ושומר על העניין של הלקוח מתחילתו ועד סופו. שימוש בסצנות אקשן או קומדיה יכולים גם הם לתרום לסרטון אך הדבר כמובן תלוי בסוג הסרטון ובקהל היעד.
  • דמויות – הדמויות הן אלה המעבירות את המסר השיווקי בסרטון. בין אם מדובר בדמויות מצוירות או בשחקנים אמיתיים יש לדעת כיצד לבחור נכונה את הפרזנטור כך שהוא יתכתב בצורה נכונה עם פרופיל ותדמית החברה.

סימנים – סימן שהעסק רציני

עריכת סרטון תדמית לקידום החברה או המוצר מצביעים כי מדובר בעסק רציני המכבד את עצמו ועושה את המיטב על מנת להשתמש בכלי השיווק העומדים לרשותו. חברת "סימנים" תשמח להעניק לכם שירות הפקה איכותי ומקצועי אשר מתכתב בצורה מושלמת עם צרכי הלקוח ומוסיף גם ממד אמנותי וייחודי לכל סרטון על מנת לבדל אותו מן הסרטונים הסטנדרטיים.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל