סרטון תדמית מחיר

13.6.2017

כל בעל עסק יודע כי חלק מסוים מן ההכנסות צריך לעבור להשקעה בעסק על מנת לפתחו, לקדמו וליצור לו קהלים חדשים. סרטוני תדמית הם אחד מאותם דברים אשר ההשקעה בהם צפויה להניב פירות בדמותם של לקוחות חדשים או שיתופי פעולה מפרים. כאשר אנו מדברים על סרטון תדמית מחיר הוא נושא אשר נראה חשוב בתחילה אך עשוי להפוך לזניח לאחר שמבינים את יתרונותיו ותרומתו הרבה לארגון או לעסק. נכון, המטרה היא תמיד להשיג מקסימום תועלת במינימום עלות – אך לעיתים הניסיון לחסוך סכומי כסף מסוימים עשוי להתבטא בעבודה לא מספיק איכותית אשר לא תוציא את המקסימום מן הסרטון.

סרטון תדמית מחיר נוח

כמו בתחומים רבים בחיים, גם לחברה, הארגון או המוסד המציג את עצמו יש הזדמנות חד פעמית ליצור רושם חיובי. רושם ראשוני זה מתחיל כבר מן השלב בו נציג החברה עולה לבמה או מתחיל לדבר בישיבה, אך רושם ראשוני זה עשוי להשתנות במשך הדקות הבאות במידה ויתקבל מידע שיווקי טוב, ממוקד ומקצועי במהלך הפרזנטציה. חלק חשוב מן הפרזנטציה הוא סרטון התדמית אשר מאפשר להעביר את המסרים השיווקיים המרכזיים והחזקים ביותר של החברה.

העובדה כי הטקסט של הקריין בסרטון הוא תמציתי ומדויק והיכולת של חברת ההפקה לשלב מוסיקה נוגעת לצד חזות ויזואלית מעניינת מאפשרת לפנות אל כל החושים של הצופה, לרתק אותו, לעורר בו עניין, ליצור רגשות כמו שמחה התרגשות ותקווה, לשכנע אותו כי שירותי החברה חיוניים לו ועוד.

סימנים של שכנוע

תורת השכנוע היא תורה מורכבת המשתמשת באלמנטים רטוריים, ויזואליים וקוליים על מנת לשכנע את האדם באמונה מסוימת. חברת סימנים מתמחה ביצירת סרטוני תדמית משכנעים ובעלי אופי שיווקי אשר יטיב עם כל שירות או מוצר, יציג אותו באור החיובי ביותר, יבליט את יתרונותיו על פני המתחרים ויצור גירוי חושי בקרב הצופה אשר עתיד להניע אותם לפעולה וכתוצאה מכך לייצר הכנסות נוספות לחברה.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל