סרטון תדמית לעסק

13.6.2017

ממש כפי שהרושם הראשוני על אדם נקבע כבר בשניות הראשונות כך גם הרושם הראשוני המתקבל על סרטון תדמית לעסק. כבר לאחר מספר שניות יכול האדם להחליט האם הוא מתחבר לסרטון או לא והאם הוא מעוניין במוצר או בשירות המפורסם – זאת עוד לפני שניתנה ההזדמנות לפרט על הנושא המדובר. זו הסיבה מדוע על סרטון התדמית לעסק להיות ממוקד, לשדר מקצוענות ולהעביר את מרב המסר בזמן מינימלי. על ידי שימוש בקריינות נכונה, פסקול מתאים, חזות גרפית מעניינת ותסריט אשר מרתקת את הצופה מהתחלה ועד הסוף ניתן להעלות משמעותית את סיכויי הצלחה של הפרזנטציה.

כיצד לעשות נכון סרטון תדמית לעסק 

היתרון של סרטון תדמית הוא בכך שניתן לבחור בקפידה כל מילה וכל משפט שנאמר שם, ללא השמטה של פרטים חשובים. בעוד נאומים והסברים פנים אל פנים עשויים להיות לעיתים מסורבלים ולא מוצלחים עקב יכולת הצגה נמוכה של הדובר הרי שבסרטונים דבר זה אינו קורה.

יעילותם של סרטוני התדמית מתקבלת בזכות :

  • הפשטה של המסר השיווקי והעברתו בצורה ישירה וברורה ללא התחכמויות
  • שימוש במוזיקה הנכונה על מנת ליצור רגש אצל הצופה
  • כתיבת תסריט מעניין עם טקסט אשר גם משרת את צרכי החברה וגם יוצר עניין בסרטון
  • שימוש בפרזנטורים נעימים או באנימציה מושקעת על מנת לייעל את העברת המסר
  • צילום, בימוי ועריכה אשר יעצבו את המראה החזותי של הסרטון ויעניקו לו מראה מקצועי

סימנים שסרטון תדמית לעסק עובד

אנו בחברת סימנים מתמחים ביצירת סרטוני תדמית עבור חברות ומוצריהם. אנשים העומדים מאחורי חברת סימנים נותנים מענה יצירתי ומקיף עבור כל דרישה העשויה להתעורר אצל הלקוח באשר לסרטון התדמית שלו. החברה מבצעת תהליך מלא ומעמיק הכולל עיצוב, קופירייטינג, כתיבה, אנימציה, צילום, דיבוב וכדומה. אנו שמחים להעניק שירות אישי לכל לקוח ולהעניק לו תוצר סופי המתבטא בסרטון יצירתי, מעניין ויעיל מבחינה שיווקית. על מנת להיות בטוחים כי הסרטון שלכם יעבוד פנו כעת אל סימנים.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל