סרטון תדמית אנימציה

13.6.2017

על מנת לבצע שיווק נכון ויעיל של המוצר ניתן להשתמש במספר כלים : עיצוב לוגו, פרסומת ברדיו או בטלוויזיה, אנשי שיווק אשר משווקים את המוצר בשטח או סרטון תדמית אנימציה. סרטון מסוג זה יכול לפתוח דלתות וקהלי יעד חדשים עבור מגוון שירותים ומוצרים כמו גם לשמש בתור הפנים של הארגון בכנסים או וועדות שונות. סרטון התדמית יכול להיות הן עבור מוצר והן עבור פרופיל כללי של החברה, כאשר כל סוג סרטון הינו בעל דגשים אחרים עליהם אמונה חברת ההפקה. מכיוון שלסרטון יש השפעה על המכירות העתידיות והפוטנציאל הכלכלי של החברה חשוב לערוך אותו בחברה מקצועית המנוסה בעריכת סרטוני תדמית עבור חברות וארגונים.

יתרונותיו של סרטון תדמית אנימציה

הסוג המוכר של סרטוני תדמית הוא שימוש בפרזנטורים ושחקנים אמיתיים המצולמים באולפן או בלוקיישן פתוח. בעוד סוג זה של סרטונים עשוי להיות יעיל עבור סוג מסוים של מוצרים הרי שסרטון אנימציה טומן בחובו יתרונות אשר עשויים להתאים יותר למוצר או השירות אותו הנכם מבקשים לפרסם :

  • סרטון אנימציה מאפשר לנושאים רציניים להתקבל בצורה נעימה יותר. נוכחותן של דמויות צבעוניות ונעימות מרככת את המסר והופכת אותו לנגיש יותר.
  • סרטון האנימציה עשוי להיות זול יותר לעומת עלותו של צילום וידאו משום שאין צורך לשלם עבור יום צילומים, שימוש בציוד צילום, השכרת אולפן צילום, עריכה, בימוי, שחקנים ועוד.
  • אנימציה מאפשרת ליצור כל תמונה העולה על הדמיון, כך ניתן לבצע הקשר בין שירותי החברה לבין אלמנטים חזותיים שלא ניתן ליצור בצילום רגיל.

סרטון תדמית אנימציה – עולם מונפש

סרטונים מונפשים הם רק חלק מעולם שלם ועשיר של סרטונים אותם אנו בחברת סימנים מפיקים עבור לקוחותינו. החברה מתחייבת לעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר ולהעניק שירות מהיר ואיכותי לכל לקוח. עובדי החברה הינם מקצוענים מן השורה הראשונה וכבר שנים רבות מספקים סרטונים יצירתיים ויעילים כאחד אשר מצליחים בכל פעם מחדש להשיג את מטרת הקמפיין, לממש את החזון השיווקי ולפנות בצורה מושלמת אל קהלי היעד של החברה.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל