לאן נעלמו הקונים?

12.6.2017

לפני המון המון שנים, לפני עידן המציאות הוירטואלית, לפני עידן האינטרנט והמחשבים, הרבה לפני כל עידן, היו בעולם רחובות אמיתיים וברחובות האלו היו עסקים אמיתיים- חנויות, מסעדות, , בתי מרזח, נגריות , חנויות בגדים, אינסטלטורים הכל מכל היה ברחוב. והיו גם אנשים אמיתיים שיצאו החוצה לרחוב האמיתי גם כדי לטייל וגם כדי למצוא את בעל המקצוע לו הם זקוקים. לדוגמא, אם הייתם צריכים ארון חדש הייתם הולכים לרחוב הנגרים, אם הייתם צריכים נעליים חדשות הייתם הולכים לרחוב חנויות הנעליים וכן הלאה. לכל עסק שכזה היה חלון ראווה לתפארת שתפקידו לגרות את עיני המתבונן ולמשוך אותו לתוך החנות או בית המלאכה. בעל עסק משקיע במיוחד היה עומד בפתח חנותו מברך את העוברים ושבים לשלום וקורא להם לפשפש בסחורה אשר בתוך חנותו. 

הרחובות של אז הם אתרי האינטרנט של היום, רוב העסקים- Hige tech ו Low tech מנהלים את המסחר שלהם ברשת. גם החנויות המוחשיות, הקיימות פיזית, מפרסמות את עצמן דרך האינטרנט. הלקוח הפוטנציאלי כבר לא משוטט ברחוב , הוא גולש במרחב הוירטואלי ושם הוא ימצא את מה שהוא צריך, או את מה שהוא חושב שהוא צריך, או את מה שאתם רוצים שהוא יחשוב שהוא צריך. אם הוא כבר יקריב את עצמו ויצא לרחוב זאת תהיה יציאה ממוקדת מטרה. 

אז החנות שלנו היום בין אם וירטואלית ובין אם מוחשית כנראה לא יכולה להתקיים בלי האינטרנט. אם זה באתר שלנו או בפייסבוק או בכל רשת אחרת.

וחלון הראווה שלנו הוא סרט וידאו תדמיתי שיציג את מרכולתנו באופן הכי טוב ומזמין שאפשר. ואם אנחנו רוצים להיות המוכר הזה שעומד בפתח וקורא לעוברים ולשבים להכנס חשוב מאוד שנדע להציג את עצמנו אישית ולדבר אל הצופה בגובה העיניים. 

דוגמא לשימוש נכון ויעיל בסרט תדמית אפשר לראות באתר היפה של שי דהרי: http://shaycle.weebly.com/

אז כמובן שאחרי הסיפור היפה הזה אנו נשמח להציע את שירותינו וליצור סרט אישי ויפה ויעיל שתפור במיוחד למידותיכם ולמידת העסק שלכם. והכי חשוב במחירים מאוד מאוד מפתיעים!

מוזמנים ליצור קשר.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל