הפקת סרטים

13.6.2017

סרטי וידאו דומים לחלון ראווה העומד בחזית העסק או הארגון ומעניקים הצצה למה שקורה בפנים. הפקת סרטים שיווקיים, סרטי תדמית או סרטי מוצר הם אפשרות נהדרת לתת לקהל הצופים להכיר מקרוב מערכות מורכבות, חברות גדולות או סטארט-אפים הנמצאים בחיתוליהם ומעוניינים למצוא משקיעים או שותפים עסקיים חדשים.

בתום הפקת הסרטים ניתן להקרינם בפגישות ופרזנטציות, לשלבם באתר האינטרנט של הארגון ועוד. סרטי התדמית יכולים גם להיות אינטראקטיביים ולכלול בתוכם קישורים לדפים או סרטונים אחרים באתר, כך לדוגמא סרטון תדמית של מוסד אקדמאי יכול להכיל בסוף הסרטון קישורים לסרטונים אודות האפשרויות לקריירה או לטפסים עבור הרשמה למסלול או התואר המוצג.

שירותים משלימים עבור הפקת סרטים 

הדבר הראשון שעולה לראש כשמדברים על הפקת סרטים הוא נושא השחקנים וצילום הווידאו. מובן כי ישנה חשיבות רבה לשילובם של שחקנים טובים (כאשר השכרת שירותיהם של שחקנים ופרזנטורים מוכרים תיצור אפקט טוב יותר) ולצילום בתאורה טובה על מנת להוציא את המיטב מיום הצילום, אך מעבר לכך ישנם שירותים משלימים רבים אותם מציעות חברות ההפקה. שירותים אלה חשובים לא פחות מהווידאו עצמו והופכים את התוצר הסופי ליעיל יותר.

השירותים הנלווים של חברת סימנים כוללים :

  • עבודת תחקיר אודות יתרונות החברה ויתרונה היחסי על פני המתחרים
  • קריינות מקצועית והתאמתה לסרטון
  • יצירת פסקול מקורי אשר משתלב עם אופי החברה ויוצר את הרגש הדרוש בקרב הצופה
  • צילומי סטילס, עריכתם בפוטושופ ושילובם בסרטון או בשימוש חיצוני
  • יצירת אנימציה אשר תעניק פן קליל ומשעשע למוצר

הפקת סרטים – מייצרים תהודה עם סימנים

על מנת שהסרטון שלהם ייצר תהודה ויהיה בעל השפעה על הצופה חשוב כי תפנו לחברת הפקות מקצועית אשר תעשה אותו עבורכם. לאחר שנים רבות בתחום חברת סימנים שמחה להציע את שירותיה למגוון חברות וארגונים המעוניינים להכין סרטון תדמית מנצח. אנו מקפידים על חדשנות ויצירתיות לצד ממוקדות מטרה והעברת המסרים השיווקיים בצורה היעילה ביותר.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל