הפקת סרטוני תדמית

13.6.2017

הפקת סרטוני תדמית היא אחד הכלים החשובים העומדים לרשות כל עסק ומשמשת כחלק מן המיתוג שלו. ממש כמו הלוגו של החברה, אתר האינטרנט שלה ורמת המוצר כך גם סרטון התדמית מהווה חלק מן התפיסה אשר תתקבע אצל הצופה בנוגע לאופי החברה ואיכות מוצריה. השאלה האם לפנות אל חברת הפקות מקצועית או חברת הפקות חובבנית תלויה בכם אך זכרו כי מוטב לשלם מעט יותר על עבודה מקצועית מאשר לקבל מוצר אשר ישדר את המסר הלא נכון ללקוחות ולשותפים פוטנציאליים.

הפקת סרטוני תדמית ומרכיביהם

במידה והחלטתם לפנות אל חברת הפקות מקצועית הרי שתהליך הפקת סרטון תדמית לרוב יכלול את האלמנטים הבאים :

  • תחקיר – יש לבצע תחקיר בנוגע לאופי החברה, מוצריה והיתרון היחסי שלה בשוק על פני המתחרים.
  • הכנת תסריט – יש להכין תסריט מקורי ומעניין אשר יצור סקרנות והפתעה בסרטון.
  • צילומים – יש לבצע צילומי סטילס (כולל עריכה) וצילום וידאו איכותי תוך שימוש בתאורה המתאימה והקלטה מקצועית.
  • קריינות – יש לבצע הקלטה של קריין מקצועי באולפן אקוסטי. הקריין הוא זה שמעביר את המסרים של החברה אשר נבחרו בקפידה לסרטון.
  • פסקול מקורי – הפקת מוסיקה מקורית שתפקידה ליצור את האווירה הנכונה ולפנות אל רגשותיו של הצופה.
  • מציגים – ניתן להשתמש בשחקנים או מדגימים מוכרים או אנונימיים. לחילופין ניתן להשתמש באנימציה (הנפשה) שתהווה את כל הסרטון, חלק קטן ממנו או תשלב דמות מונפשת לצד שחקנים אמיתיים.
  • עריכה – החלק בו כל החלקים הנ"ל הופכים למוצר מוגמר. עורך הווידאו – בנוסף לצילומים והפסקול – משלב גם אפקטים ויזואליים, כותרות וכדומה ליצירת הסרטון הסופי.

סימנים – הפקת סרטוני תדמית מקצועית

על מנת להעניק לצופה הזדמנות להכיר כראוי את פרופיל החברה או השירותים שהיא מציעה ועל מנת לשדר לצופה את המסר הנכון והמדויק ביותר פנו כעת אל חברת סימנים המתמחה בהפקת סרטוני תדמית מתקדמים המאופיינים באיכות, יצירתיות והעברת מסר חותך לכל חתך אוכלוסייה אשר יוגדר בתחילת התהליך.

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל