איך נצמצם עלויות בהפקות וידאו לתדמית ושיווק העסק?

12.6.2017

הסרט המצורף- סרט שיצרנו לחברת אמפסי, רביעי במספר, קהל היעד- משקיעים. מבוסס על חומרים מסרטי עבר+ חומרים חדשים. 

גופים מסחריים רבים הבינו בשנים האחרונות את חשיבות השימוש בוידאו ככלי יעיל להעברת מידע ומסרים ולהפצת שם העסק או המותג במדיות השונות. קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלנו הוא רחב אבל לצערנו איננו מורגל בקריאת טקסטים ארוכים ובאופן טבעי נוטה לזפזפ בין שלל הגירויים הויזואלים המרצדים מולו 24 שעות ביממה. האינטרס שלנו הוא לנסות ללכוד את תשומת ליבו ליותר מ-10 שניות של חסד. הבעיה היא שלא תמיד הפקות וידאו הן זולות ולחלק גדול מהעסקים זוהי הוצאה כבדה למדי ובדרך כלל מדובר בהשקעה חד פעמית שמצופה ממנה להיות רלוונטית לשנים רבות.

אבל מה לעשות שאנחנו חיים במציאות שבה אחת לכמה חודשים הכל מתעדכן ומה שנכון לעכשיו צפוי לאבד רלוונטיות בעוד מספר חודשים? 

ההצעה שלנו היא לעשות שימוש חוזר בחומרים. זה נכון שהמציאות משתנה בקצב מטורף אבל בבסיסם הצרכים של הלקוח נשארים די דומים ובדרך כלל העדכונים מסתכמים בניואנסים. 

אם נדאג לעדכן אחת לתקופה קצרה את המסרים שלנו, אם בוידאו ואם במסר השיווקי בכלל, לא נצטרך להשקיע הון תועפות בהפקה חדשה בכל פעם, נוכל לעשות שימוש בחומרים שהשתמשמנו בהם בעבר ולשתול במקומות הנכונים חומרים חדשים שיצרנו. 

טיפ חשוב נוסף: הרבה פעמים אנחנו מייעדים את מסע השיווק שלנו למספר יעדים רחב (משקיעים פוטנציאליים, תערוכות , לקוחות קצה). יוצא הרבה פעמים שהשקענו כסף רב בסרט עמוס מדי, ארוך ומייגע. מה אם במקום באותה עלות בדרך כלל ניצור שלושה סרטים שונים, נעשה שימוש באותם חומרי הגלם אבל המסר יותאם לקהל הצופים הפוטנציאליים בצורה נקודתית יותר? אם נפעל ככה יהיה פשוט יותר ואף זול יותר לעדכן סרטים לפי צורך ספציפי מבלי לפגוע בסרטים המיועדים לקהלים השונים. נקודה למחשבה… 

בכל מקרה אם הגעתם עד לכאן יכול להיות שהצלחנו לעניין אתכם ובשלב הזה נשמח לענות לשאלות על בסיס יותר אישי… קפה עלינו 🙂

נשמח לעמוד לרשותם

לקביעת פגישה ללא התחייבות

אולי יעניין אותך גם

סרט תדמית, דברים שחשוב לדעת קצת לפני שיוצאים לצלם

סרט הדרכה

שיווק בוידאו

קידום בגוגל קידום בגוגל